Vítězka Arcolor 2013 – Jana Minaříková

Držitelka titulu ArFashion Designer minulého ročníku festivalu mladé módy ARCOLOR Jana Minaříková, vyhrála se svou velmi ženskou kolekcí POUŠŤ. Více o kolekci zde.

jana_minarikova_6-67453a82 jana_minarikova_12-fb71d02a jana_minarikova_16-72433337 minarikova10-71b110e9

 

Tento rok, jako vítězkyně, bude předvádět svou novou kolekci „Ukaž mi svou sbírku“ na podzim 2014 na nejdelším mole na světě a to v ulicích Prahy v souvislosti s festivalem. A věřte mi, že je opravdu na co se těšit. Na tiskové konferenci nám Jana svou novou kolekci představila.

Podzimní kolekce Jany vychází ze sbírky známek jejího dědy. Konkrétní prvky, které autorku inspirují jsou jemné rytiny, vroubkovaný okraj, vzor nebo třeba rytmus sběratelského bločku. Dalším prvkem, který ji zaujal, je skutečnost, že vadná známka je cennější, než známka bez tiskových vad. Přemýšlí tedy o o záměrném zakomponování jedinečných drobných vad do oděvu. Vada na první pohled nebude znatelná, stejně jako u známek a nositel o tomto tajemství bude vědět sám.

Jana je také jedna z málo návrhářek, která se zajímá o to jaké materiály používá. Tvoří jen z látek a materiálů, které jsou vyrobeny zde v Evropě. U ní si zákaznice může být jista, že látky jsou barvené dle evropských norem, ekologicky zpracované a vyrobili je lidé za rozumných pracovních podmínek.

Zde je malé ukázka z její nové kolekce, na kterou se tedy velmi těším :-). Rozhodně si nenechte ujít její přehlídku v ulicích Prahy, začátek od 16:30 v prostoru NOD 12.9.2014

s07 s08 s19

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: