Vítejte v roce 2014 :-)

Jsem velmi ráda, že se nám s Evičkou blogování celkem daří 🙂 a tímto vás i vítáme do nového roku.

I po roce a půl blogování se nám stane, že tu a tam máme „tvůrčí krizi“. Proto jsme se rozhodly tento týden navštívit kurs Better Blogging, kde bychom se měly dozvědět pár dobrých rad o blogování a tím i rozšířit naše znalosti. Samozřejmě se s vámi podělíme o to, jak se nám kurz líbil a hlavně zda byl pro nás prospěšný.

Po novém roce si mnoho z nás dává nová předsevzetí  s tím, že tento rok je už ale doopravdy dodrží :-). Já, jako budoucí maminka prvního miminka jsem si na tento rok dala jen jedno předsevzetí a to „přežít porod“ 🙂 Většina z těch předsevzetí zní, zhubnout nebo méně jíst, víc se učit, konečně přestat kouřit, po silvestru už nikdy nechci vidět tvrdý alkohol, šetřit atd. 🙂 Jaká jsou vaše předsevzetí do nového roku?

Tento týden bych se chtěla zaměřit na food blogy, jelikož si myslím, že hubnutí není o tom nejíst, ale o tom, umět se dobře, nejlépe zdravě najíst. Také se budu věnovat trošku domovu a dekoracím. Pro ty, kteří ještě neznají Evičky blog, tak má krásný právě o bydlení a vše kolem home a decor,  EVULIVING. Koukněte a nechte se inspirovat.

Hlavně buďte na sebe hodní a šťastní v roce 2014 🙂

Vaše Katka

468576_460045150695028_365281305_o

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: