Chystáme se…..Děláme vlny: SHAPE & VISION NO.1

16.11.2012 od 20:00 

SHAPE & VISION večer o inspiraci a kontextu v módě a architektuře

SHAPE & VISION představuje módu a architekturu jako výraz myšlenky a fascinace. Otevírá světy, které poutají pozornost současných mladých módních tvůrců a architektů. Přináší diskuse a komentované projekce vybraných architektů a módních designérů, komentáře teoretiků z oboru a setkání s talentovanými tvůrčími osobnostmi. Večery Shape & Vision vznikají v dramaturgii módní redaktorky Veroniky Ruppert a architekta Adama Gebriana a v produkci Radia Wave a NoD.

—-

Hosté Adama Gebriana:  architekt Jaroslav Wertig (A69) a designér Maxim Velčovský

Hosté Veroniky Ruppert: Mirka Talavašková (Delor), Kristýna Nováková (VŠUP), Monika Přikrylová (MONGOL) a AWKWARD, Jana Máchalová, novinářka a historička módy, autorka knih o módě a architektuře

Awkward budou prezentovat oděvní kolekci inspirovanou hrdinkou série The Girl with the Dragon Tattoo a zářivě barevné boty inspirované Burianovými obrázky dinosaurů. Mirka Talavašková představí řadu modelů podle slavného gruzínského baletu a Kristýna Nováková předvede světelné šaty, které pracují optickými pravidly skládání barev. Jana Přikrylová představí oděvní značku Mongol. Historička módy Jana Máchalová bude mluvit o nové gotice v módě, zařadí do kontextu a souvislostí práce prezentovaných návrhářek a představí svou novou knihu. Večer bude zakončený neformální party s dj setem sestaveným z guilty pleasure prezentovaných hostů a toho nejlepšího z pořadu Modeschau a playlistů Radia Wave.

VSTUP ZDARMA

Zdroj zde.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: