F(l)érový rohovor – SOVIČKY

Dnešní rozhovor jsme pro vás připravily s tvůrkyněmi krásných sovích broží. Najdete je na Fleru v obchůdku SOVIČKY. Tak si užijte rozhovor a pak honem na nákup.

KDO STOJÍ ZA TVORBOU SOVIČEK?

Dvě velmi dobré přítelkyně Martina a Radka.  Známe se již od školních let a přesto, že dnes již máme každá rodinu a dětičky, neumíme si představit den, kdy by jsme spolu nebyly v kontaktu,  ať je to jen zavolání nebo posezení u kávy. Pokaždé je o čem povídat a co plánovat.

JAK JSTE SE KE TVORBĚ SOVIČEK DOSTALY?

Kromě jiného nás spojuje láska k tvoření a kreativitě. Vyzkoušely jsme různé techniky, ale jelikož jsme prostě  holky co se  rády zdobí  a chtějí být něčím odlišné, začaly jsme pro sebe vyrábět různé doplňky a šperky, pracovaly s různými materiály a postupně přicházely na to, že krásné je pro nás co se leskne a třpytí.  Symbol sovy se nám líbil vždy,  jsou nám blízké svým nočním životem a navíc je sova symbolem moudrosti.  Začalo stříhání lepení  a fantazie při zdobení těchto nočních krásek. K naší velké radosti  se sovičky našemu okolí líbily. Přitahovaly pozornost  barevností i leskem a přišly první prosby našich kamarádek a členů rodin o vyrobení sovičky bílé, béžové, červené…  s radostí  jsme vyhověly každému přání. Poté po sovičkách zatoužili kamarádi kamarádů, a tak nenápadně a pozvolna začala fungovat naše výroba….

CO VÁS PŘI PRÁCI INSPIRUJE?

Inspirace je všude kolem nás. Ať už to jsou roční období  svými charakterictickými barvami nebo náhodně poskládané právě usušené prádlo,  rozhlížíme se kolem sebe a barvy jsou všude. Každá z nás má oblíbené ty své,  ale jsme si vědomy, že sovičky nemohou být jen filalovo-vínovo-šedé, takže je oblíkáme do nejrůznějších barviček. Samozřejmě také nasloucháme přání zákaznic, a tak vznikají sovičky přímo na míru, které nás svou barevností mile překvapí.  Kromě inspirace pro barevné  ladění soviček je pro nás také inspirací a motivací zájem a chvála našich zákazníků. To, že my ženy si rády pořizujeme originální šperky, to není až tak překvapující, ale vždy nás mile potěší, když zákazníkem je muž a sovičku vybírá pro svou partnerku.

NOSÍTE VLASTNÍ VÝTVORY (NEBO VAŠI PŘÁTELÉ, PŘÍBUZNÍ) A PŘI JAKÝCH PŘÍLEŽITOSTECH?

Na tuto otázku je velmi snadná odpověď….nosíme… My, naši příbuzní, přátelé a co se týká příležitostí, těch je vždy dost. Přesto, že se sovička hodně třpytí a leskne, nevnímáme ji jako pouze večerní šperk. Doprovází nás téměř všude, do práce, na výlety. Na slavnostnější příležitosti jako jsou svatby pak vyrážíme například v čelence nebo s broží, které kromě sovičy zdobí také peří.  Variant je spousa a proto sovičky zdobíme jak opravdu hodně slavnostně, tak i sportovněji. Každý si najde tu svou.  Právě pro variabilitu použití k různým příležitostem nabízíme sovičku ve dvou velikostech a tvarech, v současné době připravujeme třetí velikost sovičky. Snažíme se o co nejpestřejší nabídku.

KDE ZÁKAZNÍCI MOHOU SOVIČKY KOUPIT?

V současné době jsou sovičky v nabídce pouze na Fleru. Nicméně připravujeme v brzké době  webové stránky a také nás již teď můžete navštívit na facebooku – Sovičky Šperky

Reklamy

Tagged: , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: