Krabičky s překvapením

Na webu se objevil nový trend „krabiček s překvapením“. Já je aspoň tak nazývám.

Jak to funguje? Úplně jednoduše, přihlásíte se k odběru krabiček, zaplatíte určitou částku (něco jako členský poplatek) a domů vám začnou chodit každý měsíc krabičky s překvapením. No není to úžasný nápad. Jednou za měsíc s napětím otevírat krabičku a těšit se co v ní najdete za poklady?

U nás v naší zemičce 🙂 jsem objevila dva weby zprostředkovávající tyto služby. Jsou jimi Ladybox a Senzabox.

LADYBOX

Ladybox vás vyjde měsíčně na 259 Kč a můžete si ho předplatit na 3, 6 a 12 měsíců. Domů vám budou chodit produkty od světových ale i českých značek (čemuž my samozřejmě fandíme). V ladyboxu naleznete přípravky pečující i dekorativní kosmetiky. Některé přípravky obdržíte v menším balení jako vzorečky, jiné v plném balení. Pokud budete s něčím co jste v ladyboxu objevili nadmíru spokejni tak si můžete přípravek objednat přes jejich eshop.

 

SENZABOX

Krabička krásy od Senzaboxu vás vyjde na 289 Kč měšíčně. Domů vám bude chodit kosmetika od světových značek a také od českých značek. Jak jsem tak pochopila z jejich stránek Senzabox si objednáváte na každý měsíc zvlášť, takže pokud některou edici nebudete chtít, tak si ji prostě neobjednáte.

 

V zahraničí tyhle krabičky také fungují, ale kromě kosmetických překvapení si můžete objednat i krabičky s jiným druhem zboží.

Mě nejvíce zaujaly krabičky OliveBox a UmbaBox.

UMBABOX

Krabičky této značky si můžete předobjednat na 3, 6 a 12 měsíců. Můžete také platit jednorázově měsíčně což vás vyjde na 25 dolarů (přibližně 477 Kč) a poštové do ČR vás bude stát 13 dolarů (247 Kč). No oproti českým dodavatelům je to docela drahá sranda, jenže to co vás v krabičce čeká stojí za to. UmbaBox je pokaždé plný krásných ručně vyrobených věcí. Najdete v něm věci pro domácnost, šperky, doplňky, kosmetiku, papírenské zboží a další.

 

OLIVEBOX

OliveBox to je krabička plná krásného papírenského zboží. A já jako milovník papírnictví jsem z něj naprosto unešená. Tuto krabičku si můžete předplatit na 1, 3, 6 a 12 měsíců. Měsíčně vás vyjde na 25 dolarů plus poštovné. Jak jsem ale zjistila zatím bohužel nedoručují do ČR takže na toto překvapení si budeme muset ještě chvíli počkat :-(.

 

 

Pro milovníky virtuální reality a hlavně pro blogery existuje i takový virtuální balíček s překvapením. Za jeho tvorbou stojí Bonnie z blogu Going Home to Roots. Krabička s překvapením se jmenuje The Roots Tribe.

THE ROOTS TRIBE

Funguje na stejném principu jako předešlé produkty s tím rozdílem, že vám přijde prostě místo krabice email plný krásných věcí. Členství stojí 5 dolarů měsíčně (96 korun). Každý měsíc obdržíte dva krásné vzory pozadí, které můžete použít na svůj blog či web, 10 grafických prvků, kterými opět zkrášlíte svoji webovou stránku, tutorial jak tvořit v adobe photoshopu, recept na úžasné jídlo, vzor dárkové karty, který si můžete vytisknout a mnoho a mnoho dalšího.

 

Líbí se vám krabičky s překvapením? Odebíráte už nějakou? Máte s nimi zkušenosti? A co říkáte na zahraniční nabídku, objednali by jste si něco?

 

Reklamy

Tagged: , , , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: