Jak si uspořádat šatník – KOŽENÁ A DŽÍNOVÁ BUNDA

Já vím jsou lidé, kteří by tyto dva kousky oblečení nedávali dohoromady, ale mě to přijde logické. Oba druhy bund mají něco do sebe, ale když jednu nahradíte druhou nic se nestane.

Džínová bunda vás vyjde levněji a stejně jako kožená vydrží krásná dlouho a s přibývajícími léty získá ještě více na kráse.

Koženou budnu si dobře vyberte, ne jen kvuli tomu, že za opravdu dobrou dáte docela slušnou částku, ale také proto, že správně padnoucí kousek vám v šatníku udělá velkou službu.

Kam tyto dva kousky oblečení nosit. V podstatě kamkoliv. Neexistuje příležitost kde by budili pozdvižení. Ano i s večerní róbou budou vypadat skvěla a dodají vám o trošku více šmrncu než kabát či kožíšek.

Inspirace (Atlantic-Pacific, What I Wore, Kendy Everyday)

U českých výbroců najdete nádherné kožené bundy u Ivany Mentlové. Jinak pátrejte a hledejte dokud neobjevíte ten svůj vysněný kousek opravdu se to vyplatí.

Já vlastním pouze koženou bundičku (no teda abych se vám přiznala tak to teda vůbec není pravá kůže je to jen imitace :-), ale to je tím, že tu pravou koženou vysněnou bundu ještě pořád čekám :-D)

Reklamy

Tagged: , , , , , , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: