Zahraniční (a česká) inspirace – PLAKÁTY

Jak jsem si tak včera brouzdala obchůdkem handz, zjistila jsem, že akutně potřebuji do bytu nějaké plakáty.

Fler – Výběr českých tvůrců plakátů není tak široký jako když brouzdáte na webu v zahraničí, ale i u nás se najdou krásné kousky, které stojí za zarámování. Na fleru vám na odkaz „plakát“ ve vyhledávači vyjede 43 stránke s obrázky, které někdo zařadil do zmíněné kategorie. Upřímě většinu z nich bych za plakáty uplně nepovažovala, dost obrázků jsou fotografie, ale objevila jsem i pár prodejců, jejichž styl se mi velmi líbil.

Prodejci: Desigh by Akashiko, caleidoscope , TP Grafika, barka86,

Prodejci: PBsimlik, Zuri, TP Grafika

Plakáty z českých webů – kromě fleru nabízí plakáty také několik českých webů. Výběr mě oproti zahraničí tolik nezaujal.

Plakatt, Retro World, Eplakat.

Etsy – pokud jste na fleru strávili hodiny prohlížením nejrůznějších produktů, tak věřte, že na etsy to budou dny a týdny. Etsy na rozdíl od fleru má pro plakáty vlastní kategorii (najdete je pod art/prints). Na zadaný odkaz se vám zobrazí 1250 stránek. Samozřejmě i zde musíte hledat to pravé ořechové pro vás. Ale ten výběr a ty skvělé designy. Můj favorite list je plný úžasných druhů plakátů a to jsem došla maximálně ke stránce 30.
Society6 – asi největší zdroj plakátů jaký znám, tady si vybere úplně každý. A pokud si vybraný plakát zamilujete natolik, že ho budete chtít vídat všude, můžete si z něho nechat udělat samolepku na počítač nebo ochranný obal na telefon. Doručují do ČR a z osobní zkušenosti mohu tento obchod jen doporučit.
Keep Calm Gallery – nesmíme, pokud je řeč o plakátech, vynechat. Seženete zde nejen legendární plakát „Keep Calm“, ale také další graficky velmi zajímavé kousky
Reklamy

Tagged: , , , , , , , , , , , , ,

2 thoughts on “Zahraniční (a česká) inspirace – PLAKÁTY

  1. akashisko 14.9.2012 (14:07) Reply

    Děkuji 🙂 Akashisko už explanduje i na etsy. Holt v Čechách to umění pořád neumíme moc ocenit… Díky bohu za blogy, kde člověk najde inspiraci!

    • czechmade 15.9.2012 (10:51) Reply

      My děkujeme, že se vám příspěvek líbí, a přejeme co nejvíce spokojených zákazníků

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: