Módní podzim v Praze

Praha bude v září centrem módního dění. Čeká nás jeden fashion weekend a jeden fashion week.

Organizátoři obou dvou akcí již zveřejnili své programy a vstupenky jsou také v prodeji. Tak se pojďme podívat co zajímavého nás čeká.

PRAGUE FASHION WEEKEND

Prague Fashion Weekend začně 12.září a skončí 16.září. Těšit se můžete například  na přehlídky  Hanky Stoklassové, Natálie Steklové, Jakuba Polanky, SIMPLE CONCEPT STORE, TIQE by Petra Balvínová, La Perla, Berlin Fashion Week a další.

Vstupenky si můžete zakoupit na webu TICKETSTREAM. Jedna vstupenka na jednu přehlídku stojí 250 Kč, všechny přehlídky jsou veřejnosti přístupné.

Dref FASHION WEEK

Dreft FASHION WEEK začne 17.září a skončí 23.září. Sama za sebe můžu říct, že program tohoto fashion weeku mi přijde mnohem zajímavější. Kromě módních přehlídek budeme moci navštívit různé workshopy a také pop-up shop VŠUP. Bohužel ne všechny akce jsou přístupné veřejnosti.

Navštívit budete moci například workshop a párty MU konceptu, Fashion Talk se supermodelkou, Dreft Black Card Winner, Dreft Garderobe přednáška, VŠUP Fashion Show, Le Petit Brunch, módní přehlídku Young Talents a další.

Některé akce jsou přístupné bez vstupenky, na některé si vstupenky musíte zakoupit například přes TICKETPRO, cena je naštěstí úplně krásná a to 89,- Kč za jednu přehlídku.

Program najdete zde.

Chystáte se na některou z těchto akcí? A byly jste loni? Jaké jsou vaše zkušenosti a zážitky?

Reklamy

Tagged: , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: