DESIGNBLOK 2012

Nevím jak vy, ale já se už moc těším na letošní DESIGNBLOK 2012.

Stejně jako minulý rok budou otevřena dvě studia. SUPERSTUDIO bude v krásném prostředí Clam-Gallasovém paláci, nebo-li Kafkův dům. Tento pozdně barokní palác bude hostit speciální expozice věnované tématu vzácnosti, řemesla a luxusu v dnešní moderní době.

OPENSTUDIO bude jako minulý rok v prostorách Šporkovského paláce kde se můžete těšit na šperky, módu, designerské prototypy, koncepty a vizionářské studie. V prostorách Openstudia naleznete také expozici Designblok Talent Cards představující naděje českého designu.

A samozřejmě třetím článkem Designbloku bude také Fashion Week. Srdcem módních přehlídek letošního Designblok Fashion Weeku je odsvěcený barokní kostel sv. Šimona a Judy, dnes koncertní sál FOK, který architekt Jan Rosický (A69) proměnil v unikátní fashion stage, na které můžete od čtvrtka do neděle shlédnout přehlídky předních českých návrhářů i zahraničních značek. 

Zde je malá připomínka z minulého roku. Mě osobně nejvíc zaulaj projekt Skleník, designové osvětlení od Kristýny Pojerové. A co se líbilo vám?

This slideshow requires JavaScript.

Reklamy

Tagged: , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: