NEWINTAGE reportáž

Z galerie se line vůně palačinek s chřestem. Na stěnách se pohupují lehoučké kousky oblečení. Jako by přišly z dávných dob a přesto jsou tak současné. Před galerií skromě postávají autorky a hosté se pomalu usazují na svá místa. Ještě naplnit skleničky vínem, uklidnit návštěvníky, stoupnout si do magického rohu a začít……

A pak už tam jen sedíte koukáte s otevřenou pusou a posloucháte s napnutými uši, čeho jsou ti lidé za pouhých 5 dní schopni.

Základy zbrusu nové značky NEWINTAGE byly položeny ve spolupráci s organizací CZECHDESIGN a studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. 

Studenti o sobě nevěděli nic a přesto se odhodlali k vzájemné spolupráci, na 5 dní se nechali zavřít do jedné místnosti a nakonec se jim podařilo založit novou značku. Propojila se tak práce studentů různých oborů a vzájemně se  naučili co všechno obnáší tvorba značky, ale i jednotlivých produktů. 

Ponořte se na chvíli do snového světa Zlína let 20. a 30. a zajděte na výstavu do GALERIE/CZD v Praze (trvá až do 16.9. takže máte ještě spoustu času).

MALÁ OCHUTNÁVKA (obrázky z webu NEWITAGE a z materiálů získaných na workshopu)

AUTOŘI

Reklamy

Tagged: , , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: